fbpx

Wypożyczalnia MODRA – Wynajem Świdry / Wiertnice Glebowe

STIHL BT 131

Moc kW/KM1,4/1,9
Pojemność skokowa cm³36,3
Ciężar kg 1)10
Wartość drgań strona lewa/strona prawa m/s1,7/2
Obroty wrzeciona min-1200
Poziom mocy akustycznej dB(A)100
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)92

W naszej ofercie znajdują się wiertnice glebowe do wynajęcia. Zapewniamy rzetelną obsługę Klientom z Pabianic oraz okolicznych miejscowości.

W naszym asortymencie znajdziesz spalinową wiertnicę glebową STIHL BT 131 o sile 200 obrotów wrzeciona na minutę. Tego rodzaju urządzenie może zastąpić tradycyjną łopatę i wykonać otwory różnej średnicy w glebie dowolnego rodzaju. Mocny silnik poradzi sobie nawet ze zbitym i twardym podłożem. Świdry tego typu mogą być używane nie tylko w ogrodach, ale też na polach uprawnych czy na terenach leśnych.

Świdry do gleby – do jakich prac?

Nowoczesne świdry o zasilaniu spalinowym do gleby pozwalają na szybkie przygotowanie głębokich otworów pod nasadzenia sadzonek drzewek i krzewów. Wiertnicę glebową na wynajem można także wykorzystać w trakcie drobniejszych prac budowlanych. Wówczas za pomocą świdra wykonuje się otwory przeznaczone pod montaż słupków ogrodzeniowych czy też pod inne elementy zabudowy zewnętrznej, na przykład tarasy lub altany.

Spalinowa wiertnica do gleby pracuje bez konieczności podłączenia do prądu, możesz zatem używać jej również na placach budowy czy w ogrodach pozbawionych dostępu do energii elektrycznej.

Wynajem świdra to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujesz urządzenia do wykonania prac jednorazowo. Ponieważ nasza maszyna charakteryzuje się dużą mocą, może przydać się także firmom, które potrzebują silniejszego sprzętu do wykonania otworów w opornej, problematycznej glebie, gdy ręczne lub elektryczne otwornice sobie nie radzą.