Zagęszczarka

STANLEY 85 kg

Waga 85 kg
Siła ubijania13000 N
Płyta dolna 520×445 mm
Pojemność skokowa 196 cm³196 cm³
Prędkość 15m / min
Pojemność zbiornika paliwa3,6 l
Głębokość ubijania 30 cm

CEDRUS 85 kg

Waga 85 kg
Siła ubijania13000 N
Płyta dolna 520×445 mm
Pojemność skokowa 196 cm³196 cm³
Prędkość 15m / min
Pojemność zbiornika paliwa3,6 l
Głębokość ubijania 30 cm

W wypożyczalni MODRA Pabianice wynajmiesz także zagęszczarki do gruntu. To ciężkie urządzenia do przeprowadzania prac związanych z ubijaniem ziemi pod przyszłe roboty drogowe czy budowlane. Montowana od spodu płyta wykonana ze stali jest wprowadzana w drgania, które skutecznie zbijają ze sobą drobiny gruntu, także te położone w głębszych warstwach.

Zagęszczarki, które możesz wynająć w naszej firmie pozwalają ubijać grunt na głębokość do 30 centymetrów. Umożliwiają zagęszczenie podłoża z prędkością do 15 metrów na minutę.

Parametry techniczne zagęszczarek

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę przed wypożyczeniem zagęszczarki? Poza wskazaną przez producenta maksymalną głębokością ubijania należy sprawdzić wielkość płyty roboczej (to od niej zależy, jak szybko da się zagęścić całą powierzchnię podłoża). Istotna będzie także siła ubijania oraz waga urządzenia.

Modele marki Stanley i Cedrus to urządzenia spalinowe, które ubijają podłoże z siłą 13000 N. Konstrukcja zagęszczarki pozwala na używanie jej także na ograniczonej przestrzeni czy manewrowanie na obszarach narożnych. Dzięki napędowi spalinowemu urządzenia mogą pracować w niemal każdych warunkach, także na placach budowy pozbawionych dostępu do energii elektrycznej.