Młoty budowlane Udarowe

Udarowo – obrotowe

BOSCH GBH 5-40 DCE

Moc nominalna1 150 W
Energia udaru8,8 J
Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej1 500 – 3 050 min-1
Nominalna prędkość obrotowa170 – 340 min-1
Uchwyt stanowiskowySDS max6,8 kg
Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów12 – 40 mm
Optymalny zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów18 – 32 mm
Średnica wiercenia w betonie, wiertła przebiciowe45 – 55 mm
Ø wiercenia koronkami wiertniczymi w betonie40 – 90 mm
Waga 6,8 kg

Wyburzeniowe

BOSCH GSH 11 VC

Moc1700 W
Energia udaru23 J
Rodzaj uchwytuSDS Max
System antywibracjiTak
Walizka transportowaTak
Waga11,4 kg

W naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego możesz wynająć solidne młoty wyburzeniowe oraz udarowo-obrotowe. Takie urządzenia ułatwiają przeprowadzanie prac rozbiórkowych, ale też budowlanych i remontowych. W asortymencie dostępny jest sprzęt marki Bosch, cenionego producenta sprzętu do użytku profesjonalnego.

Wypożyczalnia młotów wyburzeniowych

Młot wyburzeniowy to urządzenie, za pomocą którego można rozdrabniać niemal dowolny materiał: beton, asfalt, a także zbitą, zamarzniętą gliniastą glebę. Elektronarzędzia tego rodzaju stosuje się oczywiście także zgodnie z ich nazwą w pracach rozbiórkowych i wyburzeniowych. Młot poradzi sobie z murem postawionym z cegieł czy zbudowanym nawet z betonu i kamieni.

Oferowany na wynajem młot wyburzeniowy został wyposażony w system antywibracyjny. Znajdująca się w zestawie walizka pozwala na wygodne przechowywanie i transportowanie sprzętu.

Wynajem młotów udarowo-obrotowych

Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS Max marki Bosch to urządzenie wyposażone w silnik o mocy 1150 W. Duży komfort użytkowania zapewnia system Vibration Control.

Urządzenie o takim charakterze służy do wykonywania nawierceń w twardych podłożach, takich jak beton, cegła czy kamień. Za jego pomocą można także skuwać glazurę i tynk. Młoty udarowo-obrotowe mogą być ponadto wykorzystywane do prac związanych z rozbiórką wylewek podłogowych.

Rabaty (rabat liczony na koniec przy zwrocie)
7-13 dni20%
14-20 dni30%
21-30 dni40%