Piły / Pilarki Spalinowe Łańcuchowe

STIHL MS 181 C-BE

STIHL MS 181 C-BE
Moc KM2,0
Moc kW/KM1,5/2
Pojemność skokowa cm³31,8
Długość prowadnicy cm35
Ciężar kg4,6
Ciężar zestawu kg5,28
Maksymalna długość prowadnicy cm40
Stosunek ciężaru do mocy kg/kW 3,1
Podziałka piły łańcuchowej 3/8 ” P
Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 3) 3,5/3
Poziom mocy akustycznej dB(A) 112
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 100

W naszej ofercie wynajmu dostępne są łańcuchowe pilarki spalinowe STIHL. Mocna piła spalinowa przeznaczona jest do realizacji wymagających prac na terenach leśnych i w ogrodach czy parkach. Elementem tnącym w pilarce jest łańcuch naciągnięty na prowadnicę, w tym wypadku zasilaną silnikiem spalinowym.

Tego rodzaju urządzenia wykorzystywane do obróbki drewna. Doskonale sprawdzą się do przycinania gałęzi, większych krzewów oraz do ścinania drzew. Pilarkę można wykorzystać podczas drobnych prac sezonowych, przyda się również w czasie gruntownego modernizowania terenów zielonych. Prowadnica o długości 35 centymetrów umożliwia przeprowadzanie wycinki także starszych i większych drzew.

Szukasz piły łańcuchowej do wynajęcia? U nas znajdziesz urządzenia lekkie i łatwe w obsłudze.

Nie kupuj – wynajmij pilarkę spalinową

Wynajem pilarki spalinowej to zawsze korzystniejsze rozwiązanie, wystarczy tylko porównać cenę zakupu z kosztami dzierżawy. Należy także brać pod uwagę konieczność regularnego serwisowania piły, w tym ostrzenia łańcucha – co jest zadaniem wymagającym odpowiednich umiejętności lub też oddaniem urządzenia do serwisu. Decydując się na wypożyczenie pilarki unikasz ponoszenia opłat za utrzymanie urządzenia w dobrym stanie technicznym. O wszystkie te kwestie dbamy w naszej wypożyczalni sprzętu MODRA Pabianice!

Piły łańcuchowej używaj zawsze zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją obsługi. Nie pozwalaj dzieciom i osobom bez tej wiedzy na korzystanie z urządzenia!