Narzędzia Ogrodowe

GARDENA Siewnik Uniwersalny XL

Szerokość pracy 6 m
Pojemność pojemnika 18 l

Walec do trawy

Szerokość walca50 cm
Średnica walca27 cm
Waga7,5 kg
Waga po napełnieniu wodą30 kg

Prowadzisz firmę w miejscowości Pabianice i potrzebujesz narzędzi ogrodowych? A może planujesz odświeżenie przydomowego ogrodu? Zapraszamy do skorzystania z wypożyczalni narzędzi ogrodowych, gdzie możesz wynająć wybrane sprzęt na określony czas. Gwarantujemy przy tym, że koszty najmu będą znacznie niższe, niż w przypadku ewentualnego zakupu nowego urządzenia! Nie musisz też martwić się kwestią serwisowania sprzętu.

Jakie narzędzia ogrodowe można wynająć?

W prowadzonej przez nas wypożyczalni narzędzi ogrodowych MODRA Pabianice dostępne są markowe urządzenia, które nadają się do użytku profesjonalnego i półprofesjonalnego. Obecnie w naszym asortymencie znajdziesz:

  • siewnik uniwersalny marki Gardena do wynajęcia – model XL, urządzenie zapewniające równomierny rozkład materiału siewnego w podłożu; konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego jest solidna i wygodna w obsłudze,
  • ręczny walec do trawy na wynajem – doskonale przygotowujący podłoże pod położenie nowego trawnika z rolki lub pod wysiew; odpowiednią wagę uzyskasz napełniając zbiornik wodą.

Ręczne narzędzia ogrodowe do wynajęcia wykonane zostały z najlepszych materiałów, co sprawia, że są stabilne i wydajne w trakcie użytkowania. W razie jakichkolwiek problemów związanych z prawidłowym używaniem wymienionych urządzeń udzielamy dodatkowych porad.

Sprzęt ogrodniczy tej kategorii możesz wynająć w pakiecie (siewnik plus walec) – w niższej cenie. Szczegółów szukaj w naszym cenniku dostępnym na stronie internetowej lub skontaktuj się z doradcą. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!