Glebogryzarka

Glebogryzarka STIHL MH 685

Glebogryzarka STIHL do obróbki każdego podłoża

Glebogryzarki STIHL bez problemu radzą sobie z każdym rodzajem podłoża. Dlatego też będą one doskonałymi pomocnikami ogrodników, rolników i architektów zieleni. Zaawansowane rozwiązania techniczne i kompaktowa konstrukcja. Bogata oferta wyposażenia podstawowego i dodatkowego gwarantuje wielofunkcyjność glebogryzarek STIHL.

Szerokość robocza60 lub 85 cm
Poziom mocy akustycznej93 dB(A)
Pojemność zbiornika paliwa1,4 l
Średnica zespołu roboczego32 cm
Napęd1V + 1R
Moc znamionowa2,9 kW / 3,9 KM
Ciężar46 kg
Pojemność skokowa173 cm³
Typ silnikaKohler Courage XT-800 OHV SC
Instrukcja Obsługi

Prowadzimy wynajem glebogryzarek na terenie Pabianic. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych i firm oczekujących sprzętu wysokiej jakości, gotowego do natychmiastowej pracy i dostępnego w bardzo korzystnej cenie.

Glebogryzarka to urządzenie pozwalające kompleksowo zadbać o każdy ogród, przede wszystkim ten o większej powierzchni, gdzie korzystanie z narzędzi ręcznych byłoby zbyt czasochłonne i nie zawsze efektywne. Sam sprzęt pozwala na głębokie spulchnienie gleby, co przygotowuje ją pod dalsze prace ogrodowe oraz umożliwia jej napowietrzenie. Rozdrobniona ziemia łatwiej gromadzi także wodę i składniki odżywcze.

Glebogryzarka spalinowa STIHL MH 685 dostępna do wynajęcia to urządzenie bardzo wydajne i wszechstronne. Nadaje się do użytku na każdym rodzaju podłoża. Mocny silnik o dużej pojemności zapewnia równomierną pracę przez długi czas. Szerokość robocza wynosząca 60 lub 85 centymetrów ułatwia szybkie spulchnienie gruntu nawet na większej powierzchni.


Czy warto wynająć glebogryzarkę?

Zastanawiasz się, czy glebogryzarka na wynajem to dobra opcja? Glebogryzarka spalinowa, zwłaszcza znanej i cenionej marki, jest urządzeniem dość drogim – zazwyczaj to koszt nawet kilku tysięcy złotych. A przy tym to sprzęt, którego nie używa się codziennie i zakup na własność wydaje się wydatkiem całkowicie niepotrzebnym.

Koszt wynajmu glebogryzarki jest oczywiście nieporównywalnie niższy. W dodatku nie jesteś zobowiązany do serwisowania urządzenia i dbania o jego stan techniczny – te kwestie zostaw naszej wypożyczalni!

Rabaty (rabat liczony na koniec przy zwrocie)
7-13 dni20%
14-20 dni30%
21-30 dni40%