Ogród

Glebogryzarki
Świdry / Wiertnice Glebowe

Piły / Pilarki Spalinowe Łańcuchowe
Narzędzia Ogrodowe
Kosy Spalinowe
Rozdrabniacze do Gałęzi
Wertykulatory
Kosiarki
Podkrzesywarki
Namiot Imprezowy
KombiSystem
Łuparki do drewna

Prace ogrodowe, realizowane tak hobbystycznie, jak i profesjonalnie, wymagają użycia profesjonalnego sprzętu, który znajdziesz w świetnych cenach w wypożyczalni narzędzi ogrodniczych MODRA Pabianice. Udostępniamy sprzęt renomowanych producentów, który pozwoli przeprowadzić większość prac ziemnych oraz związanych z pielęgnacją roślinności.

Z oferty prowadzonej przez nas wypożyczalni narzędzi korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy zawodowo zajmujące się porządkowaniem i zagospodarowywaniem terenów zielonych. W tym przypadku Klienci biznesowi najczęściej zmagają się z problemem braku dodatkowych urządzeń i narzędzi, gdy w sezonie wiosennym i jesiennym pojawiają się dodatkowe zlecenia.

Na szczęście my zawsze stajemy na wysokości zadania i zapewniamy wybór najlepszych modeli sprzętu do prac ogrodniczych.

Tani wynajem urządzeń do prac ogrodniczych

Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni? Ponieważ u nas możesz liczyć na naprawdę tani wynajem urządzeń do prac ogrodniczych. Wśród asortymentu znajdziesz sprzęt taki, jak:

  • glebogryzarki,
  • wiertnice glebowe,
  • pilarki spalinowe,
  • narzędzia ręczne: siewniki, walce do trawników.

Jakie jeszcze korzyści przynosi wynajem urządzeń ogrodniczych? Osoby hobbystycznie zajmujące się pielęgnacją własnego ogrodu czy działki rekreacyjnej nie zawsze dysponują miejscem do przechowywania sprzętu. Decyzja o wypożyczeniu narzędzi całkowicie taki problem eliminuje – korzystasz, kiedy musisz, oddajesz, kiedy chcesz!

Prowadzisz firmę? Nasza oferta z pewnością pozwoli Ci na sprawniejszą realizację zleceń! Nie musisz kupować narzędzi, gdy zatrudniasz nowego pracownika lub masz więcej pracy sezonowej. Na ten czas możesz zdecydować się na skorzystanie z oferty wypożyczalni sprzętu ogrodniczego, co pozwoli Ci zaoszczędzić tak pieniądze, jak i miejsce do przechowywania. Informacje dotyczące poszczególnych narzędzi znajdziesz w wybranych kategoriach produktów.