Wypożyczalnia MODRA – Wynajem Agregaty Prądotwórcze

FOGO FH 3001 R

Moc maksymalna2,7 kW
Moc znamionowa2,5 kW
Prąd znamionowy10,9 A
Stopień ochronyIP 23
Regulacja napięcia± 2 %
SilnikHonda GX200
RozruchManualny
Zbiornik3,1 L
Spalanie1,4 L/h
Hałas96dB(A)
Waga38 kg
Wymiary580x395x405 mm

Agregat prądotwórczy to urządzenie stanowiące samodzielne źródło zasilania. Generując energię elektryczną może być stosowany zarówno w przypadku krótkotrwałych awarii w domu czy na placu budowy lub też zasilać urządzenia elektryczne w miejscach całkowicie pozbawionych dostępu do sieci energetycznej.

Sprzęt tej kategorii znajdziesz w naszej wypożyczalni urządzeń budowlanych. Klientom udostępniamy model marki Fogo, który został wyposażony w silnik Honda GX200. Agregat pracuje w oparciu o system zabezpieczający przed przeciążeniem i wykorzystuje chłodzenie powietrzem. Kompaktowy rozmiar sprawia, że urządzenie można łatwo przenosić czy przewozić.

Zgodnie z informacją producenta agregat jest w stanie prawidłowo i wydajnie zasilać elektronarzędzia, pompy oraz piece elektryczne. Można ponadto podłączyć do niego system oświetlenia zewnętrznego, które stosuje się chociażby podczas wszelkich prac wykonywanych w nocy.

Kiedy przyda się agregat?

Generator prądu warto wypożyczyć wtedy, gdy planujesz wykonanie prac ogrodniczych, remontowych czy budowlanych na terenie niepodłączonym do prądu lub też w przypadku powtarzających się awarii w dostawie energii. Model Fogo doskonale sprawdza się również jako dodatkowe źródło zasilania podczas spotkań plenerowych.

Exit mobile version